Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Aktualizacja rozkładu autobusów szkolnych

02.02.2022 - Mirosław Drożdż

Od 3 lutego 2022 r. przewoźnik, w uzgodnieniu z dyrekcjami szkół, wprowadza następujący rozkład jazdy:

Przywóz
6:55 Lubomierz
7:00 Grabie Sicie
7:05 SP Grabie
7:10 Łapanów
7:20 Wola Wieruszycka (góra)
7:25 Kobylec Borówka
7:30 Kobylec Zarębówka
7:35 Łapanów
7:40 Ubrzeż Rogatka
7:42 Ubrzeż
7:45 Wieruszyce
7:50 SP Łapanów
SP Sobolów dowożone jest busem kursowym Bochnia – Łapanów

Odwóz
12:25 SP Sobolów -> Sobolów, Kamyk, Chrostowa
12:30 SP Łapanów -> SP Grabie -> Lubomierz -> Grabie Sicie
13:00 SP Łapanów -> Wola Wieruszycka (góra) -> Kobylec Borówka -> Kobylec Zarębówka -> Łapanów -> Ubrzeż Rogatka -> Ubrzeż -> Wieruszyce -> Wola Wieruszycka
13:50 SP Sobolów -> Sobolów, Kamyk, Chrostowa
14:20 SP Łapanów -> Wola Wieruszycka (góra) -> Kobylec Borówka -> Kobylec Zarębówka -> Łapanów -> Ubrzeż Rogatka -> Ubrzeż -> Wieruszyce -> Wola Wieruszycka

Harmonogram ten obowiązuje do 25.02.2022 r. i może ulec zmianom w zależności od sytuacji pandemicznej.

 

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Narodowe Siły RezerwoweNarodowe Siły Rezerwowe
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021