Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Grabiu

01.02.2018 - Grzegorz Statek

W niedzielę 28 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Grabiu uroczyście obchodzono Dzień Babci i Dzień Dziadka. Na przedstawienie licznie przybyli Babcie i Dziadkowie oraz całe rodziny uczniów. W uroczystości uczestniczyli Wójt Gminy Łapanów Robert Roj, dyrektor Teresa Leśniak, nauczyciele i cała społeczność tutejszej placówki.

Bogaty program artystyczny przygotowały klasy młodsze pod opieką swoich wychowawców: Zofii Fliśnik, Elżbiety Malinowskiej i Beaty Serafin. W sposób dowcipny i zabawny dzieci prezentowały aktorskie, muzyczne i taneczne zdolności. Uczniowie klasy I i III rozbawili Gości skeczem „Dziadek, stołek i rosołek” oraz przedstawieniem „Rzepka” Juliana Tuwima. Spektakl oprawiony w skoczną muzykę i piękne kostiumy dzieci oraz brawurowo wykonany rock and roll został odebrany bardzo entuzjastycznie. Swoim występem, zwłaszcza „dzikim tańcem”, zachwyciły przedszkolaki. Uroczystość radosnym kolędowaniem uświetnili również uczniowie klas starszych. Na koniec dzieci obdarowały Babcie i Dziadków laurkami i prezentami. Zachwyceni goście długo oklaskiwali swoje wnuki, a po występach zostali ugoszczeni ciastem, kawą i herbatą.

Tekst: Elżbieta Malinowska
Zdjęcia: Marcin Serafin

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce