Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Koncert noworoczny Orkiestry Dętej z Sobolowa

24.01.2020 - Mirosław Drożdż

Lokalne media zapowiadały noworoczny koncert Orkiestry Dętej z Sobolowa jako kulturalne wydarzenie roku w gminie Łapanów. Tym bardziej, że w kościele parafialnym w Sobolowie wystąpić miał również legendarny zespół Skaldowie, obchodzący jubileusz 55-lecia działalności.
Chyba każdy, kto 19 stycznia zdecydował się spędzić niedzielne popołudnie właśnie w Sobolowie, odczuwał z jednej strony satysfakcję z uczestnictwa w prawdziwej uczcie muzycznej, a z drugiej strony niedosyt, że koncert trwał tylko dwie godziny.
Bracia Andrzej i Jacek Zielińscy udowodnili, że nadal są w doskonałej dyspozycji, pokaz swoich ogromnych możliwości dali również utalentowani wokaliści: Julianna Sitko, Arleta Wołos, Anna Zagórska i Marcin Korbut. Muzycy orkiestry wznieśli się na wyżyny swoich możliwości, a to wszystko odbywało się pod czujnym okiem kapelmistrz Justyny Chmielek-Korbut.
Tegoroczny koncert miał również wymiar charytatywny, bo do puszek zbierane były pieniądze na leczenie dwunastomiesięcznej mieszkanki gminy Raciechowice – Marysi Miąsko. Dzięki ogromnej ofiarności zebranych konto małej wojowniczki z Kwapinki powiększyło się o kwotę 4521,60 zł.

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce