Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Konrad Irzyk podwójnym medalistą Mistrzostw Świata

29.10.2018 - Mirosław Drożdż

W St. John’s w Nowej Fundlandii w Kanadzie w ramach Światowego Festiwalu Renesans Karate-do rozegrano Mistrzostwa Świata w Tradycyjnym Karate-do oraz Puchar Świata Dzieci w Tradycyjnym Karate-do. Podczas dwóch dni – 26 i 27 października, karatecy rywalizowali o mistrzowskie tytuły. Polacy od lat należą do światowej czołówki w karate tradycyjnym i z każdych Mistrzostw Świata czy Europy przywozili wiele medali. Podobnie było w Kanadzie – tylko seniorzy wywalczyli 21 krążków, w tym 11 złotych, 2 srebrne i 8 brązowych.

Doskonale spisał się mieszkaniec Boczowa Konrad Irzyk, który zdobył złoty medal w kata drużynowym seniorów wspólnie z senseiem Pawłem Januszem i Wiktorem Staszakiem, a także brązowy medal w kata indywidualnym seniorów. „Jestem podwójnie szczęśliwy. Pierwszy powód do szczęścia to obrona tytułu Mistrza Świata w konkurencji kata drużynowym razem z senseiem Pawłem Januszem oraz Wiktorem Staszakiem. Drugi powód, dla mnie osobiście najważniejszy, to brązowy medal w konkurencji kata indywidualnym seniorów. Był to dla mnie debiut w tej konkurencji i wypadł naprawdę dobrze” – podsumował zawody Konrad.

Informacja: Mirosław Drożdż

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce