Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Ogromny sukces Justyny Chmielek-Korbut

09.12.2021 - Mirosław Drożdż

W zakończonym w minioną niedzielę konkursie Warsaw Wind Ensemble Consulting Competition ogromny sukces odniosła Justyna Chmielek-Korbut – dyrygent Orkiestry Dętej Sobolów. Otrzymała nagrodę specjalną: dla najlepszego dyrygenta narodowości polskiej.

Warsaw Wind Ensemble Conducting Competition 2021 był drugą edycją międzynarodowego konkursu dla dyrygentów orkiestr dętych, odbywającego się co dwa lata w Warszawie. Jest to drugi tego typu konkurs w Europie. Konkurs ma charakter otwarty – zaadresowany jest dla wszystkich dyrygentów orkiestr dętych bez ograniczeń wiekowych. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Warsaw Wind Music.

– Jestem szczęśliwa, że zostałam uhonorowana nagrodą specjalną dla najlepszego dyrygenta narodowości polskiej. To ogromne wyróżnienie, ponieważ poziom był bardzo, bardzo wysoki. Gratulacje dla Wszystkich Laureatów i Półfinalistów! Dziękuję za tyle pozytywnej energii i wsparcia, które w ostatnich dniach otrzymałam od najróżniejszych osób! To największa motywacja do dalszego rozwoju! – podsumowała Justyna.

Warto zaznaczyć, że rozwój osobisty dyrygent Justyny Chmielek-Korbut idzie w parze z rozwojem Orkiestry Dętej Sobolów, która we wrześniu zdobyła wicemistrzostwo Polski w konkurencji Koncert – Dywizja III.

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce