Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Piknik Rodzinny w Tarnawie

12.06.2018 - Mirosław Drożdż

W dniu 2 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej w Tarnawie odbył się kolejny już IV Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców, Grono Pedagogiczne i Samorząd Uczniowski. Pomimo zmiennych warunków atmosferycznych zabawa rozkręciła się w najlepsze.
Uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście : Wójt Gminy Łapanów Robert Roj, radny Stanisław Grabacki, ks. prob. Jan Warta oraz licznie przybyli rodzice, uczniowie i społeczność lokalna.
Piknik rozpoczął się pokazem karate przygotowanym przez Shiro Sagi Dojo – Raciechowice. Następnie odbyła się część artystyczna w wykonaniu najmłodszych uczniów szkoły, później zaprezentowali się soliści i grupy taneczne funkcjonujące przy Domu Kultury w Tarnawie oraz zespół taneczny z Gdowa „ DANCEOMNIA”.
Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych przez nauczycieli, rodziców, uczniów szkoły, Koło Gospodyń Wiejskich i strażaków. Można było rozkoszować się pysznymi napojami, skosztować przysmaków kuchni staropolskiej, posilić się potrawami z grilla, zjeść lody. Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa.
Całość imprezy prowadziła Krystyna Leśniak, zachęcając gorąco do odwiedzania poszczególnych stoisk. Kulminacyjnym punktem było losowanie nagrody głównej, którą był rower. Impreza nie miałaby takiego uroku gdyby nie wsparcie i pomoc finansowa dobroczyńców, którym serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili i żywimy nadzieję, że zobaczymy się za rok.

Informacja: Szkoła Podstawowa w Tarnawie

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce