Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Wykonanie placu parkingowego wraz z zapleczem techniczno-sanitarnym i częścią handlową

 

Projekt pn. „Wykonanie placu parkingowego wraz z zapleczem techniczno-sanitarnym i częścią handlową ” współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013

W dniu 5 sierpnia 2011 r. Gmina Łapanów podpisała umowę z Samorządem Województwa Małopolskiego dotyczącą realizacji projektu pn. „Wykonanie placu parkingowego wraz z zapleczem techniczno-sanitarnym i częścią handlową„. W ramach projektu zostaną wykonane prace związane z budową targowiska m.in. parkingu (dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych), placu targowego, wiat, oświetlenia. Celem projektu jest wzrost atrakcyjności turystycznej i inwestycyjnej gminy poprzez stworzenie miejsc parkingowych oraz warunków dla rozwoju lokalnego handlu.

W miesiącu marcu 2012 r. rozpoczęły się prace związane budową placu parkingowego. Wykonawcą wyłonionym w przetargu jest firma INSTALBUD s.c Łukasz Kaczmarczyk, Stanisław Kaczmarczyk z Łapanowa.

Przebieg realizacji:

Z dniem 20 lipca 2012 r. zakończyły się prace związane z projektem pn. „Wykonanie placu parkingowego wraz z zapleczem techniczno-sanitarnym i częścią handlową” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
W ramach zadania wykonano m.in. parking (dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych), plac targowy, wiaty przystosowane do handlu, oświetlenie, ogrodzenie, budynek sanitarny. Celem projektu jest wzrost atrakcyjności turystycznej i inwestycyjnej gminy poprzez stworzenie miejsc parkingowych oraz warunków dla rozwoju lokalnego handlu.

Galeria:

Powrót
Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce