Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Rozkład autobusów szkolnych 31.01.2022 – 25.02.2022

28.01.2022 - Mirosław Drożdż

W związku z wprowadzeniem nauki zdalnej dla klas V-VIII od poniedziałku 31.01.2022 r. zmianie ulegają rozkłady autobusów szkolnych:

Przywóz
6:55 Lubomierz
7:00 SP Grabie
7:05 Łapanów
7:10 Wola Wieruszycka (góra)
7:15 Kobylec Borówka
7:20 Kobylec Zarębówka
7:25 Łapanów
7:30 Ubrzeż Rogatka
7:35 Wieruszyce
7:40 Wola Wieruszycka (dół)
7:45 Ubrzeż
7:50 Brzezowa Podjasień
7:55 SP Łapanów
SP Sobolów dowożone jest busem kursowym Bochnia – Łapanów

Odwóz
12:30 SP Grabie -> Lubomierz
12:45 SP Łapanów -> Brzezowa Podjasień -> Ubrzeż -> Wieruszyce -> Wola Wieruszycka (dół) -> Wola Wieruszycka (góra) -> Kobylec Borówka -> Kobylec Zarębówka -> Łapanów
13:30 SP Sobolów
14:05 SP Sobolów
14:20 SP Łapanów -> Brzezowa Podjasień -> Ubrzeż -> Wieruszyce -> Wola Wieruszycka (dół) -> Wola Wieruszycka (góra) -> Kobylec Borówka -> Kobylec Zarębówka -> Łapanów

Harmonogram ten obowiązuje do 25.02.2022 r. i może ulec zmianom w zależności od sytuacji pandemicznej.

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Narodowe Siły RezerwoweNarodowe Siły Rezerwowe
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021