Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Rządowy program Pierwszy Biznes-Wsparcie w Starcie

06.07.2018 - Grzegorz Statek

Małopolski Fundusz Ekonomii Społecznej uczestniczy w realizacji rządowego programu Pierwszy Biznes-Wsparcie w Starcie, jako partner Towarzystwa Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych.

W ramach programu Pierwszy Biznes-Wsparcie w Starcie udzielane są niskooprocentowane (0,44% w skali roku) pożyczki dla osób młodych – absolwentów, studentów ostatnich lat studiów oraz osób bezrobotnych (bliższe informacje w załączonej ulotce informacyjnej). Pożyczka w ramach programu Pierwszy Biznes-Wsparcie w Starcie to obecnie ponad 92.000zł na uruchomienie i rozwój własnej firmy, które można uzyskać bez żadnych dodatkowych kosztów, aplikując drogą elektroniczną poprzez zatwierdzoną przez Bank Gospodarstwa Krajowego platformę elektroniczną stworzoną i prowadzoną przez MFES.

Oferta programu może stanowić dobrą alternatywę dla osób planujących założenie własnej firmy w przypadku większych potrzeb inwestycyjnych czy wyczerpania puli środków pozostających w dyspozycji urzędu pracy.

Dla wyrażenia zainteresowania przesłaniem materiałów informacyjnych wystarczy przesłanie nam wiadomości zwrotnej na ten e-mail. Oczywiście pozostajemy też do Państwa dyspozycji w przypadku pytań (strona MFES: www.mfes.pl; e-mail: biuro@mfes.pl; telefon: centrala MFES: 012 35 22 690 lub bezpośrednio: +48 735 698 766).

Wsparcie w starcie_MFES

 

Fundacja Małopolski Fundusz  Ekonomii Społecznej

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce