Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Zakończona modernizacja toalet w Łapanowie

15.12.2023 - Grzegorz Statek

W ubiegłym tygodniu została otwarta po remoncie toaleta publiczna zlokalizowana w Łapanowie przy drodze gminnej prowadzącej od centrum w kierunku zalewu. Gruntowny remont został wykonany w ramach zadania „Budowa i modernizacja infrastruktury edukacyjno- społecznej na terenie Gminy Łapanów” dofinansowanego z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych – edycja II. Całkowity koszt modernizacji wyniósł 377.000,00 zł brutto, przy wkładzie Gminy Łapanów w wysokości 105.161,67 zł brutto.

Toaleta jest czynna we wszystkie dni tygodnia w okresie od października do marca w godz. 6:00 – 20:00, a w okresie od kwietnia do września w godz. 6:00 – 22:00. Opłata za skorzystanie z toalety wynosi 2 zł. Opłatę można uiszczać bilonem lub płatnością zbliżeniową. Instrukcja obsługi płatności znajduje się na automacie płatniczym, który zlokalizowany jest przy wejściu do toalety damskiej. Toaleta damska została przystosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Zajętość toalet sygnalizowana jest poprzez świecące się diody na panelu nad automatem płatniczym.

Toaleta wyposażona jest między innymi w papier toaletowy, mydło, suszarkę do rąk. Dzieci do lat 7 mogą korzystać z toalety publicznej wyłącznie pod opieką osób pełnoletnich. Osoby korzystające z toalety publicznej zobowiązane są do przestrzegania zamieszczonego przy wejściu regulaminu korzystania, a wniesienie opłaty za korzystanie z toalety publicznej wiąże się automatycznie z akceptacją jego zasad.

Dla zapewnienia komfortu użytkownikom toalet uprzejmie prosi się o zachowanie czystości i porządku podczas korzystania.

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce