Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Zakończył się projekt nauki pływania dla dzieci

04.11.2021 - Mirosław Drożdż

W tym tygodniu na pływalni w Bochni zakończył się projekt nauki pływania „Umiem pływać”. We wtorek odbyły się ostatnie zajęcia, w projekcie uczestniczyło 45 dzieci z I, II, III klas szkół podstawowych w Cichawce, Grabiu, Sobolowie, Tarnawie i Zbydniowie.
Wszystkie dzieci miały możliwość dziesięciokrotnego wyjazdu na basen w Bochni. W projekcie zaangażowanych było 3 opiekunów, którzy zajmowali się dziećmi w trakcie dojazdu i powrotu, a także asystowali i pomagali dzieciom w szatniach i przebieralniach. Wyjazdy obsługiwane były przez prywatny transport autobusowy. A wszystko to udało się zorganizować przez znaczne wsparcie finansowe rodziców i dofinansowanie przez Małopolski Okręgowy Związek Pływacki. Projekt był koordynowany przez Urząd Gminy Łapanów /Tadeusz Mazur/.
Dziękujemy instruktorom pływania, a szczególnie Michałowi Rudnik, Mirosławowi Rydz, Marcinowi Wojcieszko, Adamowi Wojcieszko, i innym za wzorowe prowadzenie zajęć. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie się w realizację zadania. Zapraszamy do udziału w następnych projektach.

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce