Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Zaproszenie do ogólnopolskiej akcji społecznej pn. „Gmina jak malowana”

24.09.2018 - Grzegorz Statek

Szanowna Pani/ Szanowny Panie,
W tym roku 11- go listopada świętujemy 100 – lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. To na nas dorosłych spoczywa odpowiedzialność za wychowanie dzieci w duchu patriotycznym. Dorośli powinni młodszemu pokoleniu przekazać najważniejsze informacje o naszym kraju, o ludziach, którzy dla Polski poświęcili swoje życie, aby teraz wszyscy mogli żyć w wolnym, niepodległym kraju.
Opracowana przez nas baza dydaktyczna na stronie www.malowanki.org została właśnie wzbogacona o kolorowankę „Niepodległa Polska” z zadaniami, które przybliżą dziecku pojęcie patriotyzmu. Kolorowanka pomoże dzieciom zapoznać się z historią Polski, jej tradycjami, symbolami narodowymi. Przenosząc dzieci w świat historii pomagamy zrozumieć czym jest wzajemny szacunek, wolność i tolerancja. Będzie to niezwykła i niepowtarzalna lekcja historii, która na długo pozostanie w pamięci.
Odwiedzając stronę www.malowanki.org mogą Państwo zapoznać się z szeroką bazą edukacyjnych książeczek promujących zdrowie, bezpieczeństwo, ekologię, dbałość o historię i tradycję lokalną. Zachęcamy rodziców, pedagogów i nauczycieli do korzystania z naszej bazy edukacyjnej.
Przypominamy także o możliwości korzystania ze strony www.dyplomy.pl, która umożliwia przygotowanie dyplomów, certyfikatów oraz podziękowań.
Opracowane przez nas kolorowanki oraz inne gadżety społecznie zaangażowane można zakupić poprzez nasz sklep internetowy: www.ewerro.pl.
Wszelkie zapytania prosimy kierować do:
Joanna – Janik Jaworska Grażyna Grzesiak tel.: 533 421 953 tel.: 535 033 090 e-mail: janik@crl.org.pl e-mail: zamowienia@ewerro.pl

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce