Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Podsumowanie #OSEWyzwanie

10.10.2019 - Mirosław Drożdż

Ponad 1600 szkół z całej Polski zgłosiło się do udziału w konkursie #OSEWyzwanie. Wśród nagrodzonych znalazło się 68 szkół z Małopolski. Dyplomy podczas uroczystej gali wręczyli laureatom wicemarszałek Łukasz Smółka i Tomasz Tomala, szef gabinetu politycznego ministra infrastruktury.
– Małopolscy nauczyciele kształcą wybitnych specjalistów w dziedzinie informatyki, matematyki czy inżynierii. Na naszym rynku jest mnóstwo, wysoce wyspecjalizowanych fachowców. Zabiegają o nich pracodawcy z całego kraju. Dziękuję Państwu za trud, poświęcenie i pracę, która służy przyszłości Małopolan – mówił wicemarszałek Łukasz Smółka.

Przypomnijmy, laureatami konkursu zostały dwie szkoły podstawowe z naszej gminy: Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Grabiu oraz Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Łapanowie. Dyplomy w imieniu w/w szkół odebrały dyrektorki – Teresa Leśniak (SP Grabie) i Dorota Twaróg (SP Łapanów). Wygrana w konkursie oznacza pozyskanie kompletu 16 laptopów do wykorzystywania przez uczniów podczas zajęć z dowolnego przedmiotu i w każdej sali lekcyjnej.

Informacja i zdjęcia: www.malopolska.pl

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce