Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Dla pamięci mistrza Janusza

21.10.2020 - Mirosław Drożdż

Przypadającą w miniony poniedziałek (19 października) 51. rocznicę urodzin niezapomnianego Janusza Kuliga, jego macierzysty Automobilklub Krakowski czci zawodami o nazwie PLATINUM Rally Sprint im. Janusza Kuliga.

– Impreza odbędzie się w Brzegach koło Wieliczki w niedzielę 25 października z udziałem wyłącznie zawodników licencjonowanych; lista zgłoszeń przekroczyła 30 załóg. W programie jest trzykrotnie przejeżdżany odcinek, który mierzy 5,09 km. Bazę imprezy oraz park serwisowy ulokowano w obrębie Campusu Misericordiae (Brzegi 254) na obszarze Pół Papieskich, wykorzystywanych podczas Światowych Dni Młodzieży 2016 – informuje Dyrektor PLATINUM Rally Sprintu, Małgorzata Dybczyk.

– Wszyscy wiemy, jak bardzo tegoroczny sezon został okrojony z powodu epidemicznych obostrzeń. Właśnie dlatego odwołaliśmy 4. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, który miał się odbyć w Wieliczce w kwietniu. Nasza impreza ma w tę niedzielę w pewnym stopniu zrekompensować odwołane zawody sprzed półrocza.

W związku z ograniczeniami wynikającymi z czerwonej strefy (imprezy sportowe bez udziału kibiców), która objęła teren imprezy, przygotowaliśmy dla fanów sportu motorowego relacje online na Facebooku Automobilklubu Krakowskiego. Zachęcamy do śledzenia online przebiegu PLATINUM Rally Sprintu im. Janusza Kuliga. Po bliższe informacje należy sięgnąć na stronę www.automobilklub.krakow.pl – dodaje prezes klubu, Paweł Owczyński.

 

Fot. Mariusz SŰSS

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce