Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Łapanów na zlocie rowerowym w Niepołomicach

22.05.2018 - Mirosław Drożdż

W sobotę 19 maja 2018 r. na obiektach sportowo – rekreacyjnych przy Zamku Królewskim w Niepołomicach odbył się XVII Małopolski Rodzinny Gwiaździsty Zlot Rowerowy „Rowerem po zdrowie”.
Gminę Łapanów reprezentowało 27 rowerzystów, w składzie drużyny byli uczniowie i opiekunowie ze Szkoły Podstawowej w Grabiu, rodziny oraz indywidualne osoby z terenu gminy Łapanów.
Otwarcia zlotu dokonali: Marek Ciastoń – Przewodniczący Rady Miasta w Niepołomicach, Leszek Tytko – Prezes Zarządu Wojewódzkiego Małopolskiego TKKF, Zofia Czupryna – Honorowy Prezes Zarządu Małopolskiego TKKF, Karol Oleksy – Komandor Zlotu, Dariusz Kopystiański – Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz wójtowie gmin uczestniczących w zlocie.
Po posiłku przygotowanym przez organizatora, uczestnicy przystąpili do zmagań sportowo-rekreacyjnych. Nasi reprezentanci osiągali bardzo dobre wyniki zdobywając wiele medali w konkurencjach rekreacyjnych. Medale zdobyli: Aleksandra Ciszek, Bożena Ptaszek, Zbigniew Hejmo, Robert Dedio, Dominik Pałka.

Po rozgrywkach sportowych nastąpił moment wręczania dyplomów, medali oraz statuetek, zarówno dla zwycięzców indywidualnych, jak i zespołowych. Nagrodę za udział w zlocie dla reprezentacji gminy Łapanów odebrał w imieniu Wójta Gminy Łapanów Roberta Roja – Tadeusz Mazur /organizator wyjazdu reprezentacji z Łapanowa/.

Po wręczeniu wszystkich nagród przystąpiono do losowania rowerów, tym razem los uśmiechnął się do Łukasza Mikołajczyka, który wygrał rower ufundowany przez Wójta Gminy Łapanów.

Tekst i zdjęcia: Tadeusz Mazur

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce