Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Radny Bukowiec przekazał bon Orkiestrze Dętej z Tarnawy

10.10.2019 - Mirosław Drożdż

W piątek w Domu Kultury w Tarnawie, w obecności Wójta Gminy Łapanów Andrzeja Śliwy oraz Dyrektor Centrum Kultury Wioletty Nowojowskiej, radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Stanisław Bukowiec przekazał Orkiestrze Dętej z Tarnawy bon na kwotę 7500 zł z przeznaczeniem na zakup instrumentów muzycznych wraz z akcesoriami.
Przypomnijmy, niedawno Województwo Małopolskie rozstrzygnęło dwa konkursy: Małopolskie Orkiestry Dęte 2019 oraz Małopolskie Orkiestry Dęte 2019 – NA START. Konkursy miały na celu wsparcie rozwoju i promocję twórczości orkiestr dętych z terenu Małopolski. W ramach pierwszego konkursu, adresowanego do organizacji pozarządowych, dotację w kwocie 10 tys. zł na realizację zadania pn. Rozwijamy pasje i talenty poprzez edukację w orkiestrze dętej otrzymała Orkiestra Dęta Sobolów. W drugim z konkursów, dedykowanym małopolskim orkiestrom działającym w ramach instytucji kultury, dotację w kwocie 7,5 tys. zł na realizacje zadania pn. Zakup instrumentów muzycznych wraz z akcesoriami dla Orkiestry Dętej w Tarnawie otrzymała Gmina Łapanów.

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce