Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

System Powiadomień SMS Mieszkańców Gminy Łapanów

27.05.2022 - Grzegorz Statek

Wójt Gminy przypomina, iż istnieje możliwość zapisania się do Systemu Powiadomień SMS który jest, bezpłatnym kanałem przekazu informacji skierowany w szczególności do mieszkańców naszej gminy. Decyzję o wdrożeniu Systemu Powiadomień SMS na terenie naszej gminy podjęliśmy w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i szybszy przekaz informacji. Mogą z niego korzystać wszyscy, którzy się zarejestrują.

Zapisz się

Wystarczy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy on-line, w którym musimy podać numer swojego telefonu komórkowego, imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania, zaakceptować regulamin i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych lub pobrać, wypełnić wersję papierową formularza i wysłać na adres: Urząd Gminy Łapanów, 32-740 Łapanów 34 lub złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy Łapanów, w godzinach pracy urzędu.

Procedura rejestracji on-line

Wypełniamy formularz żądanymi danymi, następnie po przejściu „dalej” zostaniemy poproszeni o wpisanie kodu weryfikującego Państwa tożsamość, który otrzymamy na wprowadzony numer telefonu. Po wpisaniu kodu z wiadomości sms i przejściu dalej, pojawi się monit „Operacja zakończona pomyślnie”, co kończy proces Państwa rejestracji.

Informacje i komunikaty

Dzięki Systemowi Powiadomień SMS jego użytkownicy będą informowani o zagrożeniach, sytuacjach kryzysowych, które mogą wystąpić lub wystąpiły na terenie gminy Łapanów, ale nie tylko. To także doskonały kanał przekazu komunikatów urzędowych oraz promocji ważnych wydarzeń lokalnych, imprez kulturalnych i sportowych. Bez obaw! Użytkownicy systemu nie będą zasypywani ogromną ilością wiadomości. Urząd będzie przekazywał wyłącznie najważniejsze informacje z kategorii określonych w regulaminie, a ich częstotliwość nie będzie uciążliwa dla odbiorcy.

Szczegóły: http://lapanow.pl/system-powiadomien-sms-mieszkancow-gminy-lapanow/

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce