Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

W weekend kolejna edycja turniejów charytatywnych

13.06.2019 - Mirosław Drożdż

W nadchodzący weekend 15-16 czerwca 2019 r. na boisku piłkarskim Piasta Łapanów nad zalewem odbędzie się Turniej charytatywny pn. „Pomoc dla Sylwii i Szymonka”. Organizatorem imprezy jest Mariusz Wyszyński, współorganizatorami LKS Piast Łapanów i Gmina Łapanów.

W sobotę na boiskach zagrają zawodnicy urodzeni w 2010 r. i młodsi. W turnieju zagra 14 drużyn podzielonych na dwie grupy. Po fazie grupowej najlepsze 3 drużyny z każdej grupy oraz lepsza drużyna z 4 miejsca utworzą ligę Mistrzów (7 drużyn ), pozostałe utworzą ligę Europy (7 drużyn). Wyniki z fazy grupowej miedzy drużynami, które zagrają w poszczególnych ligach, zostają przepisane! Oprócz meczów turniejowych organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych! Od rana będzie z nami Olimpijczyk Paweł Zygmunt – ambasador turnieju, ok. 10:30 pojawi się pierwszy gość – Rafał Radziszewski, a ok. godz. 13:00 na obiekty Piasta Łapanów nadjadą ścigacze! Będzie możliwość, aby dzieci wsiadły na motory i przejechały się ścigaczem, oczywiście z osobą dorosłą! Jak zawsze obędzie się loteria fantowa, a główną nagrodą jest rower ufundowany przez Laris Hotels Group. Na końcu aukcja na rzecz Szymonka z Tarnawy oraz Sylwii z Krakowa.

W niedzielę swoje rozgrywki toczyć będą zawodnicy z rocznika 2012 i młodsi. 10 zgłoszonych do turnieju drużyn zagra systemem „każdy z każdym”. W drugim dniu imprezy na uczestników czeka również mnóstwo atrakcji, najważniejsze z nich to pokaz sprzętu policyjnego i strażackiego. Od godz. 13:00 nad zalewem gościć będą funkcjonariusze Policji z Komendy Powiatowej Policji w Bochni oraz strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Bochni.

WSZYSTKIE PIENIĄŻKI ZEBRANE PODCZAS DWÓCH DNI IMPREZY PRZEKAZANE ZOSTANĄ CHORYM – SZYMONKOWI I SYLWII!

Informacja: Mariusz Wyszyński, Mirosław Drożdż

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce