Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Wybory sołeckie w kolejnych miejscowościach

04.03.2019 - Grzegorz Statek

28 lutego 2019 r. odbyło się zebranie wiejskie wsi Chrostowa, podczas którego wybrano sołtysa i pozostałych członków Rady Sołeckiej. Na kolejną już kadencję sołtysem został Edward Klejdysz. Poza nim w skład Rady Sołeckiej weszli: Tadeusz Palczewski, Maria Skowronek, Maria Woźniak i Mirosław Zawadzki.

1 marca 2019 r. odbyło się zebranie wiejskie wsi Kamyk, podczas którego wybrano sołtysa i pozostałych członków Rady Sołeckiej. Na kolejną już kadencję sołtysem została Maria Nalepa. Poza nią w skład Rady Sołeckiej weszli: Józef Bogacz, Wioletta Buczek, Elżbieta Judka i Marek Woźniak.

2 marca 2019 r. odbyło się zebranie wiejskie wsi Zbydniów, podczas którego wybrano sołtysa i pozostałych członków Rady Sołeckiej. Na kolejną już kadencję sołtysem został Zbigniew Hejmo. Poza nim w skład Rady Sołeckiej weszli: Janusz Gadzina, Mateusz Satoła, Kazimierz Stańdo i Andrzej Smaga.

3 marca 2019 r. odbyło się zebranie wiejskie wsi Cichawka, podczas którego wybrano sołtysa i pozostałych członków Rady Sołeckiej. Na kolejną już kadencję sołtysem została Lucyna Kluba – Przystał. Poza nią w skład Rady Sołeckiej weszli: Wojciech Palczewski, Piotr Gadzina, Renata Kuska i Franciszek Buczek.

3 marca 2019 r. odbyło się zebranie wiejskie wsi Kobylec, podczas którego wybrano sołtysa i pozostałych członków Rady Sołeckiej. Na kolejną już kadencję sołtysem został Adam Kogut. Poza nim w skład Rady Sołeckiej weszli: Wojciech Hejmo, Mieczysław Kaleta, Wojciech Zdebski i Jan Rusnak.

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce