Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Wystawa o św. Janie Pawle II

12.04.2018 - Grzegorz Statek

Dyrektor  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Łapanowie w imieniu swoim i całej społeczności szkolnej  ma zaszczyt zaprosić mieszkańców gminy Łapanów do obejrzenia wystawy p.t.: ,,Święty Papież Polak”, która została wypożyczona dzięki współpracy z  krakowskim Centrum Jana Pawła II  ,,Nie lękajcie się”. Jesteśmy szkołą z dumą noszącą imię Papieża Polaka, dlatego podjęliśmy działania, dzięki którym włączamy się w ogólnopolskie obchody ważnych rocznic związanych z osobą Patrona szkoły – to jest 40. rocznicą wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową  i 70. rocznicą przybycia wikariusza Karola Wojtyły do Niegowici.

            Wystawa, do obejrzenia której zachęcamy Państwa, zawiera wiele ciekawych, nieznanych szerszej społeczności zdjęć; materiały te dokumentują życie i pracę duszpasterską Papieża. Fotografie wykonane przez pana Adama Bujaka uwieczniają chwile świętego Pontyfikatu.

            Wystawa czynna jest w dniach 10-20 kwietnia 2018 r. w godz. 10:00-13:00, w  sali numer 9 budynku szkolnego „B” znajdującego się obok Urzędu Gminy. Serdecznie zapraszamy.

Marcin Budzyn – dyrektor CKGŁ

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce