Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Zakończył się projekt „Umiem pływać”

11.12.2019 - Mirosław Drożdż

W dniu 10 grudnia 2019 r. zakończyliśmy projekt nauki pływania „Umiem pływać” . Wczoraj ostatnie grupy zakończyły swoje zajęcia. Wszyscy uczestnicy projektu otrzymali pamiątkowe dyplomy ukończenia kursu. Przypomnijmy, było to 131 dzieci ze wszystkich szkół w gminie Łapanów. Wszystkie dzieci miały możliwość dziesięciokrotnego wyjazdu na basen w Proszówkach. Razem zorganizowano 30 wyjazdów na dwugodzinne zajęcia. W projekcie zaangażowanych było 9 opiekunów, którzy zajmowali się dziećmi w trakcie dojazdu i powrotu, a także asystowali i pomagali dzieciom w szatniach i przebieralniach. Wyjazdy obsługiwane były przez gminny transport autobusowy. Ale wszystko to by się nie udało bez znacznego wsparcia finansowego rodziców i dofinansowania przez Małopolski Okręgowy Związek Pływacki. Projekt był koordynowany przez Urząd Gminy Łapanów /Tadeusz Mazur/.
Dziękujemy Panom: Marcinowi Szwab, Michałowi Rudnik i Mirosławowi Rydz z Klubu Sportowego „PŁYWAK” za wyjście z inicjatywą zorganizowania kursu, który spotkał się z tak dużym zainteresowaniem rodziców. Podziękowanie należą się też instruktorom pływania, a szczególnie Zbigniewowi Bilskiemu i Wojciechowi Waśniowskiemu za wzorowe prowadzenie zajęć.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie się w realizację zadania. Zapraszamy do udziału w następnych projektach.

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce