Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Zaśpiewali kolędę Jezusowi

07.01.2019 - Grzegorz Statek

6 stycznia, w Uroczystość Trzech Króli, w Domu Kultury w Łapanowie odbyło się doroczne kolędowanie pt. „Zaśpiewajmy Kolędę Jezusowi Dziś”. Przybyłych powitała dyrektor Centrum Kultury Wioletta Nowojowska oraz proboszcz łapanowskiej parafii ks. Wiesław Grzechynia.

Na scenie zaprezentowały się zespoły muzyczne, grupy kolędnicze, grupy wokalne, soliści oraz instrumentaliści. Licznie zgromadzona publiczność mogła wysłuchać pięknych kolęd i pastorałek wykonywanych przez scholę „Perełki Niepokalanej”, dzieci z Publicznego Przedszkola w Łapanowie, dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Bajkowa Kraina” w Kobylcu, Chór Seniora, chór parafialny „GAUDIUM”, grupę wokalną „Cud i Przyjaciele”, Warsztat Terapii Zajęciowej, zespół „Gitara Się Ma”, Kapelę Ludową „Łapanowianie”, grupę wokalną MiRŚ, a także solistów i instrumentalistów. Układy taneczne zaprezentowały dwie grypy mażoretek.

Organizatorem koncertu było Centrum Kultury Gminy Łapanów wraz z Parafią Łapanów. Obecny był również wójt Andrzej Śliwa, który na zakończenie podziękował zarówno występującym, jak i organizatorom, za podtrzymywanie tradycji i serce włożone w wykonywane utwory. Tradycyjnie koncert kolęd prowadziła Małgorzata Mikołajek.

Tekst i zdjęcia: Mirosław Drożdż

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce