Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Zmiany w Strefie Płatnego Parkowania !!!

21.12.2018 - Grzegorz Statek

Urząd Gminy Łapanów informuje, że od dnia 03.01.2019 r. (czwartek) nastąpi zmiana obszaru objętego strefą płatnego parkowania w miejscowości Łapanów (Rynek).

Zgodnie z Uchwałą nr III/20/2018 Rady Gminy Łapanów z dnia 13 grudnia 2018 roku następuje zmiana obszaru objętego strefą płatnego parkowania polegająca na wyłączeniu z obowiązującej strefy miejsc postojowych zlokalizowanych bezpośrednio przed urzędem gminy. Obszar nowej strefy płatnego parkowania przedstawiony jest na załączniku graficznym do niniejszej uchwały.

Postój na miejscach postojowych wyłączonych ze strefy płatnego parkowania dopuszczony będzie wyłącznie dla pojazdów z identyfikatorem tj. kartą postojową umieszczoną za szybą, wydaną przez Wójta Gminy Łapanów.

Wprowadzona zostaje również możliwość uiszczania opłaty za parkowanie w strefie płatnego parkowania w formie miesięcznej oraz kwartalnej opłaty abonamentowej:

1.      Abonament miesięczny w wysokości 70,00 zł, który upoważnia do parkowania w strefie płatnego parkowania bez prawa wyłączności do miejsca postojowego;

2.      Abonament kwartalny w wysokości 300,00 zł, który upoważnia do parkowania w strefie płatnego parkowania na prawach wyłączności do miejsca postojowego (wydzielone miejsce postojowe – koperta).

– Opłatę abonamentu miesięcznego należy uiszczać z góry na dany miesiąc poprzez wykupienie karty postojowej u zarządcy drogi tj. w Urzędzie Gminy Łapanów.

– Opłatę abonamentu kwartalnego należy uiszczać z góry na dany kwartał.

Pozostałe warunki korzystania ze strefy płatnego parkowania, w tym stawki opłat uiszczanych
w parkomacie pozostają bez zmian.

 

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce