Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Remonty w szkołach i przedszkolach

15.09.2017 - Agnieszka Wojcieszek
Remonty w szkołach i przedszkolach

Dzięki zaangażowaniu i pomocy ze strony wójta Roberta Roja 1 września 2017 r. w Przedszkolu Publicznym w Łapanowie otwarto czwarty oddział przedszkolny dla 16 czterolatków. Inicjatywa ta jest odpowiedzią na duże zapotrzebowanie na dodatkowe miejsca dla nowych przedszkolaków.

Gmina sfinansowała wyposażenie sali w nowe meble, zabawki i pomoce dydaktyczne potrzebne do zabaw i realizacji zadań programowych, ich koszt wyniósł 3 tys. zł. W Szkole Podstawowej w Tarnawie w okresie wakacyjnym dokonano odnowienia i modernizacji pomieszczeń oddziału przedszkolnego. Gmina zapewniła środki na remont i wymianę oświetlenia w kwocie 11 tys. zł. Całość wyposażenia sfinansowano ze środków, które zostały wypracowane w ciągu roku szkolnego dzięki dużemu zaangażowaniu rodziców i pracowników szkoły (ok. 7,5 tys. zł). Ze środków wypracowanych w ciągu roku zakupiono również materace gimnastyczne (1,2 tys. zł).

W Szkole Podstawowej w Grabiu przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego wyremontowano salę lekcyjną dla klasy VII, wymalowano oraz wyposażono w szafki dwie szatnie. Gmina przeznaczyła na to 15 tys. zł. Rada Rodziców wspólnie z lokalnymi sponsorami zakupiła urządzenia zabawowe oraz altanę do ogrodu.

Wójt Robert Roj wyraża wdzięczność wobec rodziców, dyrekcji oraz pracowników szkół i przedszkoli za bardzo dobrą współpracę, zrozumienie i wielkie zaangażowanie włożone w przygotowanie obiektów szkolnych i przedszkolnych do roku szkolnego 2017/2018.

 

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce