Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Piknik Rodzinny w Zbydniowie

22.06.2018 - Mirosław Drożdż

17 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej w Zbydniowie odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców, Grono Pedagogiczne i Samorząd Uczniowski. Bardzo licznie zgromadził społeczność nie tylko miejscowości, ale i okolic.

W uroczystości uczestniczyli: Wójt Gminy Łapanów – Robert Roj, Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci w Zbydniowie – Teresa Leśniak, radny – Stanisław Hejmo, sołtys – Zbigniew Hejmo oraz strażacy z OSP w Zbydniowie.

Program artystyczny przygotowany był przez przedszkolaki i dzieci, które zaprezentowały swoje umiejętności taneczne i wokalne, występowały również zespoły z Domu Kultury w Tarnawie: „Hulaj – hop” i „Iskierki”.

Na tegorocznym pikniku dzieci miały okazję skorzystać z atrakcji przygotowanych przez OSP w Zbydniowie i animatorów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się dmuchane zamki zasponsorowane przez Babcie i Dziadków uczniów. Wielką radość sprawiła dzieciom zabawa w pianie przygotowanej przez strażaków z OSP. Powodzeniem cieszyła się również loteria fantowa, w której główną nagrodą był rower ufundowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Zbydniowie.

Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców wyrażają wdzięczność wszystkim sponsorom i osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zorganizowania tej uroczystości.

Informacja: SP Zbydniów

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce