Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Aktualności

Zapraszamy do obejrzenia koncertu Zespołu „Cud i Przyjaciele”

04.04.2018 - Jarosław Nowojowski

Niedziela Palmowa rozpoczęła Wielki Tydzień – okres w którym wierni Kościoła Katolickiego wspominają mękę i śmierć Jezusa Chrystusa. Zespół Cud i Przyjaciele podjął inicjatywę zorganizowania oratorium, mające na celu wzbudzenie w słuchających przemyśleń dotyczących trudnych sytuacji naszego życia. Oratorium „Nasze krzyże” poprowadzili Małgorzata Mikołajek i Michał Młyński. Pełne refleksji teksty oraz głębokiej treści pieśni wielkopostne pozwoliły uczestnikom na chwilę zatrzymania i zastanowienia się na sensem ludzkiego życia.
Patetyczny charakter temu przedsięwzięciu nadawał klimat starego kościoła w Łapanowie, którego wnętrze zostało na tę okazję specjalnie oświetlone przez firmę Edi Event i nagłośnione przez akustyka Tomasza Kuklę. Zespołowi Cud i Przyjaciele towarzyszył żywy band pod batutą Marka Sobczyka. Gościnnie wystąpił Mariusz Migdał (saksofon).
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na to oratorium, dając w ten sposób wyraz uznania i szacunku dla tych, którzy bezinteresownie i dobrowolnie, poświęcając wiele swego czasu na budowanie sukcesu tego zespołu. Chociaż Zespół Cud i Przyjaciele posiada na swym koncie wiele udanych koncertów, jednak nie zapomina, że jest to przede wszystkim zespół wykonujący muzykę kościelną. Mimo, iż jego członkowie pochodzą z różnych miejscowości, a także są obciążeni licznymi obowiązkami zawodowymi i rodzinnymi poświęcają wiele godzin, żeby stworzyć coś dla drugiego człowieka.

Galeria foto:

Fot. Andrzej Grabacki
Materiał pochodzi z serwisu Centrum Kultury Gminy Łapanów www.ck-lapanow.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomoc UkrainiePomoc Ukrainie
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Wojskowe Centrum Rekrutacji w TarnowieWojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Badania ankietowe w MałopolsceBadania ankietowe w Małopolsce