Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Edycja 2013

W sobotę 2 marca 2013 r. zakończył się program pn. „Jeżdżę z głową” realizowany przez gminę Łapanów przy współudziale Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Dzieci pomyślnie przeszły kurs narciarski, a wszyscy kursanci celująco zaliczyli egzamin z jazdy na nartach otrzymując pamiątkowe dyplomy i medale.

Kurs prowadzony był na stacji narciarskiej Laskowa, każdy z uczestników programu spędził na stoku 15 godzin. Gmina Łapanów zorganizowała 6 wyjazdów dla grupy 12 uczniów z III klas szkół podstawowych. Uczestnicy programu mieli zapewniony dojazd z opiekunem, obsługę instruktorską, sprzęt narciarski, posiłki, ubezpieczenie oraz do dyspozycji wyciągi narciarskie.
Gmina Łapanów realizowała program „Jeżdżę z głową” jako jedyna z powiatu bocheńskiego i jedna z dwudziestu gmin w województwie małopolskim. Celem projektu było nabycie podstawowych umiejętności i poprawnej techniki jazdy na nartach, edukacja w zakresie bezpiecznego korzystania ze stoków narciarskich, kształtowanie nawyku jazdy w kasku, poprawa kondycji i podniesienie ogólnej sprawności fizycznej uczniów, zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnych form spędzania wolnego czasu, m.in. na stokach narciarskich.

Powrót
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Narodowe Siły RezerwoweNarodowe Siły Rezerwowe
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2020 r.Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2020 r.
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021