Urząd Gminy
32-740 Łapanów 34
woj. małopolskie
Aktualne numery:
14 685 39 01
14 613 40 57

Edycja 2017

Tegoroczna edycja projektu „Jeżdżę z głową” już za nami. Każdy z młodych adeptów narciarstwa spędził na stoku w Laskowej po 18 godzin, nie tylko ucząc się techniki jazdy na nartach, ale także poznając zasady bezpieczeństwa na stoku. Zajęcia skierowane były do uczniów klas III szkół podstawowych z miejscowości: Cichawka, Grabie, Łapanów, Sobolów, Tarnawa i Zbydniów, zaczynających swoją przygodę z narciarstwem.

Nauka odbywała się pod okiem instruktorów narciarstwa w trzech grupach. Kurs prowadzony był na Stacji Narciarskiej Laskowa przez szkółkę narciarską STAN SPORT Tomasza Stankiewicza. Wyjazdy  odbywały się w terminie od 19 stycznia do 1 lutego.
Gmina Łapanów zorganizowała 5 wyjazdów (w tym jeden podwójny) dla grupy 36 uczniów. Uczestnicy pomyślnie przeszli kurs narciarski, a wszyscy kursanci celująco zaliczyli egzamin z jazdy na nartach otrzymując pamiątkowe dyplomy i medale. Na uroczystości podsumowania obecny był Wójt Gminy Łapanów Robert Roj, który wraz z instruktorami wręczał dyplomy ukończenia kursu oraz medale za ambitną postawę i odwagę.
Uczestnicy programu mieli zapewniony dojazd do Laskowej z opiekunami, obsługę instruktorską, sprzęt narciarski, ubezpieczenie oraz do dyspozycji wyciągi narciarskie.
Zajęcia przebiegły bardzo sprawnie, warunki atmosferyczne sprzyjały we wszystkie dni.
Miejmy nadzieję, że młodzi narciarze nie poprzestaną na tych zajęciach i w miarę możliwości dalej będą kontynuować przygodę z narciarstwem.
Projekt współfinansowany był przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Powrót
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne informacjeWażne informacje
Elektroniczna Skrzynka PodawczaElektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczny Dziennik UrzędowyElektroniczny Dziennik Urzędowy
Monitor PolskiMonitor Polski
Dziennik UstawDziennik Ustaw
Rodzina 500 plusRodzina 500 plus
Ogólnopolska karta Dużej RodzinyOgólnopolska karta Dużej Rodziny
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Narodowe Siły RezerwoweNarodowe Siły Rezerwowe
Obywatel.Gov.plObywatel.Gov.pl
Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2020 r.Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2020 r.
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021